Automatyka

Proponujemy bardzo szeroki wachlarz usług w dziedzinie automatyki: począwszy od projektu szaf zasilająco-sterowniczych, poprzez wykonanie instalacji okablowania obiektowego, oprogramowanie sterowników na uruchomieniu gotowych układów i wykonaniu pomiarów elektrycznych kończąc.

Technologia i projekt szaf opiera się na najnowocześniejszych rozwiązaniach technicznych przy użyciu aparatury spełniającej najwyższe wymagania techniczne (Schneider Electric , Moeller, RITTAL).

Nasza firma posiada wieloletnie i wielokierunkowe doświadczenie w programowaniu sterowników czołowych producentów (TAC, Honeywell, Siemens, Allen Bradley).

Zdobyte doświadczenie wykorzystujemy przy wykonywaniu instalacji dla Systemów Automatyki Wentylacji (HVAC), Systemów Zarządzania Budynków (BMS) lub okablowania strukturalnego.

Naszymi Klientami są duże Obiekty Handlowe, Obiekty Użyteczności Publicznej, Szpitale, Fabryki jak również Klienci Indywidualni.

To co łączy wszystkie rodzaje wykonywanych przez naszą firmę instalacji to najlepsze użyte materiały oraz najwyższa troska o bezpieczeństwo i jakość wykonania wszystkich prac.

Wszystkie powierzone zadania wykonujemy z pełnym zaangażowaniem i pasją co pozwala nam na realizację również trudnych i nietypowych zadań w kraju i poza jego granicami.